VERBEN Tarım Fİdancılık Sulama Sİstemlerİ

2013 yılında Sedat DERELİ ve Ziraat Mühendisi Serdar ŞENDAĞ ortaklığı ile Mersin’de kurulan Verben tarım, fidancılık ve sulama sistemleri limited şirketi merkezi Mersin’de olup Mersin ve İzmir’de toplamı 200 dekarı bulan açık ve kapalı alanda siz müşterilerimizin ihtiyacı olan meyve fidanlarını klon, bodur ve yarı bodur ağaçlar üzerinde 10 yıllık tecrübeye sahip personelleri ile profesyonel bir şekilde üretimlerini gerçekleştirmektedir.

 

Çalışma Şeklimiz İle Fark Yaratıyoruz!

ORGANİK
TARIM

01

YENİLİKÇİ EKONOMİK
ÇÖZÜMLER

02

DAHA İYİ BİR
TARIM

01

VERBEN Tarım - Fidancılık - Sulama Sistemleri

Çalışma Şeklimiz İle
Fark Yaratıyoruz!

Ürünlerimizi gerek yurt içi gerekse yurt dışından üretim iznini alarak getirdiğimiz verimi ve ticari değeri yüksek meyve çeşitleri ile sürekli yenileyerek siz müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak için çalışmaktayız.

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda bahçenizin ihtiyacı olan doğru ve en uygun çeşidi sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyoruz. İşleri büyük/küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Fidan üretimi dışında satış, satış sonrası destek, dikim yapılacak olan alanın yerinde tespiti, toprak analizi, kapama meyve bahçeleri kurulumu, damlama sulama sistemleri satış ve kurulumu, ücretsiz arazi ziyaretleri, budama, seyreltme ve hasat dönemlerinde, meyve satış ve depolama işlerinde de müşterilerimize yardımcı olmaktayız
Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, dikim sonrası bilinçlendirme çalışmalarına ve destek olmaya devam edip, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Welcome Two Image
Welcome Two Image

VERBEN

Tarım Fidancılık
Sulama Sİstemlerİ